Sprawdź dostępność
Przyjazd
Wyjazd

Apartamenty Seidorf

Przestrzenne, z widokiem na góry

JUŻ OTWARTE

Realizowana z rozmachem inwestycja w malowniczym zakątku Karkonoszy, oferuje apartamenty dopasowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. W budynku znajduje się 10 apartamentów zapewniających przestrzeń do komfortowego wypoczynku i urzekający widok na góry. Bez względu na panującą aurę na wszystkich odwiedzających czeka moc pozytywnych wrażeń. Do dyspozycji gości jest narciarnia, wypożyczalnia nart, a także szereg ogólnodostępnych atrakcji dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.


Monika Gawlak

+48 664 11 22 33

biuro@seidorfmountainresort.pl 

Więcej

Hotel Seidorf

Majestatyczny i podniosły

Inwestycja majestatyczna i podniosła. Doskonale prezentuje się na tle karkonoskich szczytów, bo podobnie jak góry stworzona jest dla ludzi, którzy sięgają wyżej. Główny budynek hotelowy zaprasza na poczęstunek do restauracji oraz lobby baru, oferuje relaks na basenach i w klimatycznej strefie wellness. Trzy ostatnie piętra wypełnia 27 ustawnych apartamentów. Na uwagę zasługuje wyjątkowa architektura inwestycji, stylowe połączenie kamienia i drewna, które razem tworzą harmonijną całość.


Monika Gawlak

+48 664 11 22 33

biuro@seidorfmountainresort.pl 

więcej

Domy Seidorf

Zycie, relaks i wypoczynek

Idealny wybór dla wszystkich szukających przestrzeni do życia, relaksu i wypoczynku. 34 efektownie prezentujące się domy intrygują i przyciągają imponującym metrażem. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby służyła swoim gościom przez cały rok. Tu, w każdym miejscu i o każdej porze można rozkoszować się górskim klimatem i dostępnymi dla wszystkich atrakcjami. Latem zapraszamy na korty tenisowe, spacer po tutejszej winnicy oraz na basen zewnętrzny, a zimą oczywiście na narty i basen całoroczny z bogatą ofertą wellness.


Monika Gawlak

+48 664 11 22 33

biuro@seidorfmountainresort.pl 

więcej
Seidorf Mountain Resort/

Bądź na bieżąco z naszą ofertą

Odbierz 5 % rabatu na każdą rezerwację dokonaną przez naszą stronę.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda